košík je prázdný
Hlavní strana > Taktická výstroj > MARPAT >

BATAC Classic ponožky se stříbrem - MARPAT 27-28 Obj.č.:6044


BATAC Classic ponožky se stříbrem - MARPAT 27-28

Letní verze ponožek pro nošení v teplém počasí s manžetovým prstencem v oblasti za prsty nohou pro dokonalejší přilnutí k noze. Ponožka je opatřena vystýlkou kopírující kotník a vnější hrany chodidla v oblasti prstů pro ochranu exponovaných částí před otlaky zapříčiněné některou otevřenou letní obuví. Antibakteriální účinky zajišťuje technologie použití stříbrného vlákna ve struktuře tkaniny. Tyto kvalitní ponožky se hodí pro výkon povolání v náročnějších podmínkách.
Prošly mnoha vylepšeními, samozřejmostí je přísada antibakteriálního přípravku přidaného do tkaniny. Výsledkem je funkční příze. Polypropylenová a polyamidová vlákna, která jsou do ponožek přidána obsahují antibakteriální a protiplísňový přídavek na bázi aktivního stříbra, zabraňují vzniku plísní, hubí nežádoucí patogenní bakterie a působí proti zápachu nohou. Častým praním ani dlouhodobým máčením ponožek nedochází vzhledem k formám, ve kterých je stříbro v materiálu přítomno, k vyplavení stříbra z mateirálu. Antibakteriální účinky výrobku neklesají a záruka funkčnosti ponožek jsou po celou dobu její živostnosti.
Součástí je mikronizovaná přísada na bázi oxidu hlinitého nadopovaného aktivní formou stříbra, je netoxický, zdravotně nezávadný, ekologický a bezpečný. Ionty stříbra na povrchu vlákem zpomalují a omezují růst bakterií způsobující rozklad potu tím, že narušují její buněčnou stěnu. Tvorbě zapáchajících produktů je zabráněno. Aktibakteriální ochrana je trvalá, zdraví neškodná a tím zvyšuje komfort při nošení.

Velikost 27-28 cm, barva MARPAT, složení bavlna 82%, polypropylen 15%, elastan 3 %

Běžná Cena: 99,-
Sleva 30%
Naše cena: 69,-
kusů
Jméno:

Heslo:


Registrace

Vyhledávač:


 

English

Paintball Březová
Půjčovna raftů

Logo Warrior

CONDOR

SPECOPS


CamelBak

KATADYN

HELIKON Action Gear

PRT Logar - ISAF

MAGPUL Industries

CAVALVY

ALTA Tactical

GI Jewelry

Blackwater Gear

ITW Nexus

British Tactical

BIANCHI International

EAGLE Industries

SPARTAN BLADES

TACTICAL ASSAULT GEAR

SIGHTMARK

PLAT-A-TAC

TACTICAL TAILOR
BULLE UK
MFH
KARRIMOR SF

© 2008 Robert Polcar - tactical gear - army shop  |  © Havai - tvorba www stránek

vojenské zboží  |  taktická výstroj  |  taktické doplňky  |  airsoft  |  paintball  |  půjčovna raftů