košík je prázdný

O nás - Army shop Tactical Gear

Army shop Tactical GearNáš Army shop se zabývá prodejem vojenského zboží - taktické výstroje a taktických doplňků armád celého světa. Mimo jiné zde naleznete Action Figures 1/6 - modely vojáků ve velikosti 1/6 (30 cm) s neuvěřitelně propracovanými detaily, jako jsou uniformy se zapínáním na zip, vesty, batohy, zbraně a ostatní výstroj. Ideální jako dárek nejen pro "malé kluky." Dále zde naleznete vybavení pro airsoft a paintball, který profesionálně provozujeme s vybavením pro cca 100 účastníků bitev tohoto zajímavého paintballového sportu. Nechybí ani půjčovna raftů, kterou můžete využít pro volné chvíle s rodinou, ale i jako součást vojenské strategie paintballu nebo airsoftu.
Medaile  Využívám zkušeností, které jsem získal při několikaleté službě u 43.výsadkového mechanizovaného praporu v Chrudimi a nasazení v zahraničních misích.
 
Jsem držitelem medaile  ministra obrany ČR „Za zranění“ , dvojnásobné „Medaile NATO za účast v misích na území bývalé Jugoslávie“, „Čestného pamětního odznaku za službu v misi v bývalé Jugoslávii“, „Čestného pamětního odznaku za Multicam službu v misi SFOR“, centifikátu „ Award of British Military Parachute Wings“ za prodělání britského výsadkového výcviku a provedení seskoku z letounu C-130 a čestného titulu „Vzdušný ďábel“ za provedení prvního seskoku.

Jméno:

Heslo:


Registrace

Vyhledávač:


 

English

Paintball Březová
Půjčovna raftů

Logo Warrior

CONDOR

SPECOPS


CamelBak

KATADYN

HELIKON Action Gear

PRT Logar - ISAF

MAGPUL Industries

CAVALVY

ALTA Tactical

GI Jewelry

Blackwater Gear

ITW Nexus

British Tactical

BIANCHI International

EAGLE Industries

SPARTAN BLADES

TACTICAL ASSAULT GEAR

SIGHTMARK

PLAT-A-TAC

TACTICAL TAILOR
BULLE UK
MFH
KARRIMOR SF

© 2008 Robert Polcar - tactical gear - army shop  |  © Havai - tvorba www stránek

vojenské zboží  |  taktická výstroj  |  taktické doplňky  |  airsoft  |  paintball  |  půjčovna raftů