košík je prázdný
Hlavní strana > Taktická výstroj > ACU >

BATAC Thermo ponožky se stříbrem - ACU EU 39-41 Obj.č.:4039


BATAC Thermo ponožky se stříbrem -  ACU EU 39-41

Thermo ponožky s příměsí stříbra od české firmy BATAC
Zvýšené komfortní ponožky jsou vhodné pro běžné nošení ido společnosti (zdvojená pata i špička, ukončení špice řetízkovou metodou)
Přestavujeme Vám zcela novou kolekci ponožek pro každodenní nošení vyrobeny pro extrémní zátěž a celodenní nošení v pěti nejmodernějších vzorech s příměsí patentovaného antimikrobiálního přípravku , který trvale po celou dobu živostnosti ponožek působí proti zápachu nohou a zabraňuje růstu plísní a baktérií. Byly testovány ve VÚTCH Chemitex Žilina, spol. s. r. o. , certifikát č. 00240/119/1/2005. Tyto ponožky jsou vyráběny speciální metodou obsahující zdvojenou patu a špičku a ukončení špičky řetízkovou metodou pro pohodlí i ve velmi tvrdé obuvi, jako je policejní, vojenská či pracovní obuv.
Prošly mnoha vylepšeními, samozřejmostí je přísada antibakteriálního přípravku přidaného do tkaniny. Výsledkem je funkční příze. Polypropylenová a polyamidová vlákna, která jsou do ponožek přidána obsahují antibakteriální a protiplísňový přídavek na bázi aktivního stříbra, zabraňují vzniku plísní, hubí nežádoucí patogenní bakterie a působí proti zápachu nohou. Častým praním ani dlouhodobým máčením ponožek nedochází vzhledem k formám, ve kterých je stříbro v materiálu přítomno, k vyplavení stříbra z mateirálu. Antibakteriální účinky výrobku neklesají a záruka funkčnosti ponožek jsou po celou dobu její živostnosti.
Součástí je mikronizovaná přísada na bázi oxidu hlinitého nadopovaného aktivní formou stříbra, je netoxický, zdravotně nezávadný, ekologický a bezpečný. Ionty stříbra na povrchu vlákem zpomalují a omezují růst bakterií způsobující rozklad potu tím, že narušují její buněčnou stěnu. Tvorbě zapáchajících produktů je zabráněno. Aktibakteriální ochrana je trvalá, zdraví neškodná a tím zvyšuje komfort při nošení.
Velikost 27-28 cm, barva ACU, složení bavlna 82%, polypropylen 15%, elastan 3 %

Běžná Cena: 169,-
Sleva 30%
Naše cena: 118,-
kusů
Jméno:

Heslo:


Registrace

Vyhledávač:


 

English

Paintball Březová
Půjčovna raftů

Logo Warrior

CONDOR

SPECOPS


CamelBak

KATADYN

HELIKON Action Gear

PRT Logar - ISAF

MAGPUL Industries

CAVALVY

ALTA Tactical

GI Jewelry

Blackwater Gear

ITW Nexus

British Tactical

BIANCHI International

EAGLE Industries

SPARTAN BLADES

TACTICAL ASSAULT GEAR

SIGHTMARK

PLAT-A-TAC

TACTICAL TAILOR
BULLE UK
MFH
KARRIMOR SF

© 2008 Robert Polcar - tactical gear - army shop  |  © Havai - tvorba www stránek

vojenské zboží  |  taktická výstroj  |  taktické doplňky  |  airsoft  |  paintball  |  půjčovna raftů